עבודות ריתוך

עבודות ריתוך

מבצעים עבודות ריתוך שונות וזקוקים לרתכות מקצועיות, קומפקטיות ואיכותיות? חברת אוניוולד היא החברה המובילה בתחום. נשמח לספק לכם מענה מקצועי פרטני לכל סוג של עבודת רתכות נדרשת בתעשייה, בסקטור הציבורי, העסקי או הפרטי ולספק לכם את הציוד המקצועי המלא כולל ציוד משלים למגוון רחב של שימושים בתעשייה.

אוניוולד – רתכות מקצועיות מתקדמות

הרתכות של החברה עומדות בכל תקני הבטיחות ומספקות ביצועים אופטימליים בכל תנאי שטח. בין הרתכות שלנו אפשר למנות: רתכת מיג co2, רתכת לריתוך אורביטלי, רתכות ארגון טיג TIG DeltaSpot ריתוך התנגדות, ריתוך בפלזמה ,ציוד ריתוך נלווה רתכות אלקטרוניות מתקדמות ועוד.

עבודות ריתוך מתקדמות עם הרתכות של חברת אוניוולד

הרתכות המתקדמות של חברת אוניוולד מתאימות למגוון  עבודות ריתוך רחב. החברה היא המייצגת הבלעדית בישראל של חברת FRONIUS האוסטרית שהיא החברה מגדולה והמובילה בתחום.

כנציגת החברה בישראל אוניוולד משווקת את מוצרי החברה המתקדמים וציוד לריתוך מתקדם הבא לידי ביטוי במגוון עבודות שונות ובתהליכי ריתוך שונים כמו: תהליך תיג, ריתוך בפזמה, ריתוך באלקטרודות, ריתוך נקודות ולייזר ועוד.

חברת אוניוולד סיפקה אלפי רתכות לגופים הציבוריים הגדולים במשק עד כה וממשיכה להביא מהניסיון הרב שלה לכל עסק רלוונטי בישראל תוך כדי שהיא מתחדשת ומכניסה דגמים חדשים ומתקדמים בשוק ולאחר שלמדה ועברה הדרכות מקיפות על הטכנולוגיות החדשות והדגמים החדשים שנכנסים לשוק מדי כמה שנים.

לקבלת הצעת מחיר ויעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות וללא התחייבות חייגו עכשיו או הגיעו לפגישת היכרות. ניתן גם להשאיר פרטים באתר ולחזרה.

גלשו עוד באתר ללמוד על פועלה של החברה, המחלקות השונות ולקבל מידע מפורט ומפרט טכני של כל הציוד שאנו מוכרים ומשווקים לאלפי בתי עסק בישראל הנמנים על לקוחות החברה.

 

עוד באתר: מטענים וסוללות לאולמות תצוגה ומוסכים, מכונות ציוד והתזה, מכונות וציוד ריתוך והלחמה ועוד מגוון מכונות מתקדמות ומובילות בתחום מבית חברת אוניוולד – החברה המובילה בישראל בענף עם 35 שנות ניסיון. חייגו עכשיו למענה טלפוני או השאירו פרטים לחזרה >>

מלאו את הפרטים
ונשמח לעמוד לרשותכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *