לייעוץ חייגו  052-8393050

Menu

צד בוחרים פלזמה לריתוך

אם אתם עומדים לרכוש פלזמה לחיתוך אז חשוב שתקראו את הכתבה הבאה, היא תצייד אתכם בכלים חשובים לבחירת מכונת פלזמה לחיתוך ותאפשר לכם לבצע השקעה נבונה שתסייע לכם לייעל תהליכים ותחסוך לכם הרב מאוד זמן וכסף בסופו של עניין.

פרמטרים לבדיקה בבחירת פלזמה לחיתוך

בין הגורמים שנפרט כאן ניתן למנות: יכולת חיתוך, איכות החיתוך, מחזורי עבודה, נוחות שימוש, אמינות המכונה וכן עלותה של כל הפעלה. אחד הגורמים שיש לשקול בעת רכישת מכונת פלזמה לחיתוך הוא איך והיכן אתם מתכוונים לבצע את החיתוך – באופן ידני? ממוכן? בהתאם לכך תדעו האם לרכוש מכונה ידנית לחיתוך בפלזמה או מכונה אוטומטית. יש מכונות שמסוגלות לספק מענה לשני המצבים הללו, מכונות אלו עוברות ממצב ידני למצב ממוכן וחוזר חלילה. כמו כן, יש מכונות שכוללות גם ממשק CNC ולכן מאפשרות יישומים ממוכנים נוספים.אם יש לך את התשובה לשאלה הזו אתם יכול לעבור לשאלה הבאה.

מה עובי החומר שאתה מתכוון לחתוך?! המלצה שלנו תחשוב על החומר שאתה מתעתד לחתוך ב-80% מן הזמן ובחר מכונת חיתוך בפלזמה עם קיבולת זו, ננסה להמחיש בעזרת דוגמה – אם אתה חושב שתחתוך מתכות שעוביין 1.3 סנטימטר ברוב הזמן אך סבור שלעיתים רחוקות תצטרך לחתוך מתכות עבות יותר, כדאי להעדיף מכונה שמסוגלת לחתוך 1.3 סנטימטר.

גם לאיכותו של החיתוך יש השפעה על בחירת מכונת חיתוך בפלזמה והשפעה גדולה מאוד. איכות הגימור בשלב הראשון של החיתוך יחסוך זמן בשלבי היצור המאוחרים יותר ולכן איכות החיתוך היא חשובה עד מאוד. המטרה שלך צריכה להיות – מכונה שמבצעת חיתוכים שמותירים קצוות נקיים וחלקים שיחסכו לך כסף וזמן שיושקע בעבודה משנית נוספת. בנוסף, מכונת פלזמה לחיתוך טובה תביא לבזבוז קטן של יותר המתכת.

פרמטר חשוב נוסף שחשוב מאוד לבחון הוא אמינותה של המכונה. הרעיון במכונות אלו הוא פשוט: ככל שלמכונה יש פחות חלקים, כך היא תהיה טובה יותר. בנוסף, יש לבחון את מערכת הקירור שלה ולבדוק שהיא עומדת בתקנים המחמירים ביותר, למשל ISO.קלות השימוש הוא אלמנט נוסף שאסור להתפשר עליו. יש מכונות נוחות יותר לשימוש מאחרות. שימוש קל יותר פירושו עבודה מהירה יותר ויעילה יותר. אך זה גם אומר שאנשים שיש להם מעט ניסיון יוכלו לתפעל אותה ביתר קלות. וכאשר כפופים ללוחות זמנים דוחקים – יש לפרמטר זה חשיבות גדולה.

מלאו את הפרטים
ונשמח לעמוד לרשותכם

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב