לייעוץ חייגו  052-8393050

Menu

כך בוחרים נכון מכונת חיתוך בפלזמה

 מכונת חיתו בפלזמה היא מכונה שלא רוכשים סתם, צריך להקדיש מחשבה וזמן לבדיקה לפני שמבצעים את הרכישה ואם אתם מתלבטים אילו אלמנטים כדאי לשקול בבואכם לרכוש מכונת חיתוך בפלזמה, אז הגעתם למקום הנכון. בכתבה הבאה נעמוד על כל האלמנטים החשובים לבדיקה, נעלה שלאלות שעליהן אתם תדרשו לתת תשובה ורק כאשר יש בידיכם את כל התשובות תוכלו לבצע רכישה נבונה וחכמה של מכונת חיתוך בפלזמה.

רגע לפני רכישת מכונת חיתוך בפלזמה – תשובות לשאלות חשובות:

מה עובי המתכות והחומרים אותם אתם מתעתדים לחתוך? – כדאי מאוד להביט אחורה ולהסתכל קדימה ולראות מה מקור ההכנסה העיקרי שלכם? האם חיתוך מתכות דקות או עבות יותר? – רצוי מאוד לבחור מכונה אשר יכולה לספק מענה לרוב העבודות שלכם.

האם אתם צריכים מכונת פלזמה לחיתוך בתפעול ידני או באופן ממוכן? – כל אחד צריך לענות על השאלה הזו באופן אינדיווידואלי. יש מכונות ידניות לחיתוך בפלזמה שמאפשרות רק חיתוך ידני בעוד מכונות אוטומטיות לחיתוך בפלזמה מאפשרות רק חיתוך ממוכן, אבל חשוב לדעת שיש מכונות שמציעות את שתי האפשרויות גם יחד. גם כאן תראו מה נדרש לכם יותר על סמך הניסיון שלכם.

האם שימוש קל ונוח  חשוב לך? – בדרך כלל התשובה לכך היא כן, ואין זה משנה אילו מתכות אתם חותכים ובאיזה עובי. כדאי מאוד להתנסות הלכה למעשה בתפעול המכונה ולראות עד כמה נוח לעבוד איתה. אם למשל יש לכם עובדים לא מנוסים אז כדאי לרכוש מכונה קלה לתפעול, אם יש לכם סגל עובדים מנוסה, אז אולי צריך להשקיע פחות מחשבה בנוחות השימוש, במיוחד אם נוחות השימוש באה לידי ביטוי במחיר.

מה היא עלות ההפעלה של מכונת חיתוך בפלזמה? אם משתמשים בפלזמה שאורך חייה ארוך יותר אז נאלץ להשבית את המכונה פחות פעמים לשם החלפת הפלזמה, מה שיקטין את עלות ההפעלה הכוללת ואת הפחת או הבלאי של המכונה. יש לא מעט מותגי מכונות חיתוך בפלזמה, כדאי לבחון כל מותג, לראות ולהבין מה אורך החיים המשוער של כל מכונה.

מלאו את הפרטים
ונשמח לעמוד לרשותכם

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב