חברת אוניוולד עוסקת ברובוטיקה מזה כ- 6 שנים ומייצגת בלעדית בארץ את חברת IGM ROBOTICS – AUSTRIA.
החברה מתמחה במגוון תחומים:
א. ריתוך
ב. שינוע – משטוח
ג. התזה

במסגרת הפרויקטים השונים שביצעה אוניוולד, העניקה החברה ללקוחותיה פתרון מערכתי מושלם בתחום הריתוך ובתחומים אחרים, כאשר הלקוח קיבל מערך בלבד. בארץ ישנן כיום כ- 26 מערכות עובדות אותן סיפקה אוניוולד. מתוכן 20 מערכות בשיטת "מיג" ובשיטת "טיג" (אוניוולד הינה החברה היחידה בארץ הפועלת בתחום ה"טיג"). בכל מערכות הריתוך הותקן ציוד ריתוך של חברת FRONIUS האוסטרית, שאוניוולד היא היבואנית הבלעדית שלה בארץ.

תחום הרובוטיקה הוא תחום מתפתח ומתרחב, זאת בשל התחרות הרבה והעלות הגבוהה של העבודה המקצועית. הודות לכך אין מגבלה לסוג הרובוט, וניתן להשתמש בכל סוג על-פי העדפת הלקוח. חברת אוניוולד נכונה להעניק מענה ענייני ושירות מיידי, מקצועי ואמין לכל יישום בו ישנה כדאיות כלכלית או בעייתיות אנושית בביצוע.

 

 

igm Robotic Systems היא חברת בת בבעלות מלאה של Igm Robotersysteme AG שמרכזה באוסטריה. כחברה מובילה בעולם בתכנון, ייצור ואספקה של מערכות ריתוך רובוטיות שפותחו במיוחד עבור ריתוך קשת, igm מציע ללקוחות פתרונות מקיפים ומערכות Turnkey עם אחריות מרכזית המבוססת על יותר מ- 45 שנות ניסיון באוטומציה של הריתוך. ל- igm מעל 3000 מערכות ריתוך רובוטיות מוצלחות פעילות ברחבי העולם המכסות את רוב ענפי התעשייה כגון: תעשיות העפר, רכבות, רכב, ביטחון, כרייה, בניית ספינות, חקלאות ועוד. igm הי הספק המועדף של רוב היצרנים המובילים בכל המגזרים האלה. igm מציעה מגוון רחב של מערכות רובוטיות ממערגכות פשוטות ולא מהונדסות ועד פתרונות גמישים למערכות ייצור ייעודיות, הכוללות תהליכי MIG / MAG, TIG ופלזמה.לאתר היצרן
רובוטיקה לריתוך ושינוע
רובוטים לתעשיית עבודות העפר
חוזק ודיוק מירבי גם בריתוכים עבים במיוחד
רובוטים לתעשיית הרכבות
כל סוגי הרובוטים לכל סוג רכבת בכל העולם
רובוטים לתעשיית המלגזות
להידראוליקה למלגזה עצמה ולחלקים השונים
רובוטים לתעשיית המנופים
מערכות מורכבות וגמישות לחלקי מנופים גדולים
רובוטים לתעשיית הכרייה
הרכבה ותיקון מכונות כרייה מעל ומתחת לקרקע
רובוטים ךתעשיית הבוילרים והמיכלים
לריתוך פנימי של חיפוי פלדת אל חלד
רובוטים ליישומים שונים
רובוט לכל שימוש שאתם צריכים